Влада «ЛНР» обіцяє через рік збільшити введення нового житла в десять разів. По 135 тисяч за квадратний метр 

Влада «ЛНР» обіцяє до кінця 2025 року збільшити введення нового житла в десять разів. Про це заявив російський чиновник Єгор Ковальчук, відряджений Кремлем на Донбас на посаду «голови уряду».

За його словами, останні 20 років на території «ЛНР» системно нічого не будувалося. 

«До кінця 2025 року ми плануємо збільшити введення нового житла в десять разів», - цитують слова Єгора Ковальчука місцеві ЗМІ.

При цьому він нагадав, що житло, яке вводитимуть, буде винятково комерційним: на етапі котловану сьогодні квартири в Луганську продаються за ціною приблизно 130-135 тисяч рублів за квадратний метр. 

Таким чином, однокімнатна квартира в 50 кв/м ще не збудованої новобудови коштуватиме понад 6,7 мільйона рублів.

Як повідомлялося раніше, іпотечна програма на окупованих територіях України відрізняється від загальноросійської.Так, у РФ придбати житло в іпотеку можна тільки в регіоні проживання покупця.Іпотека ж в анексованих областях України розрахована на приїжджих росіян, які бажають оселитися на «нових територіях».«Пільгова іпотека в нових регіонах надається для всіх громадян Росії віком від 18 років. Важливий момент: при купівлі житла прописка в цих регіонах необов'язкова. Побудувати будинок або придбати квартиру... може як житель цих областей і республік, так і житель будь-якого іншого регіону країни, який бажає оселитися на нових територіях», - ідеться в повідомленні міністерства фінансів країни-агресора.

Звісно, взяти кредит на купівлю житла можуть і українці, які опинилися на окупованій території і втратили свої будинки та квартири через російську агресію. Але навіть під пільгову ставку (2 % річних) вони не зможуть купувати житло за запропонованими забудовниками цінами - максимально розмір іпотечного кредиту дорівнює 6 мільйонам рублів.

Статті

Донбас
02.02.2025
18:50

У Донецьку та Луганську почали грабувати награбоване. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розгорнулася заочна дискусія про те, добре чи погано брати чуже. Молоді «республіки» запевняли, що все те, що вони вкрали в України, - це правильно, а от коли вкрадене починають віджимати в них, то це вже...
Луганськ
01.02.2025
14:25

Метаморфоза. Як український політолог  миттєво стала російським професором

Лише два місяці тому, вона була завідувачкою кафедри політології дніпровського Університету імені Альфреда Нобеля. І ось, під Новий рік повертається до окупованого Луганська, і одразу ж стає професором кафедри державного управління у тепер уже...
Луганськ
31.01.2025
17:00

«Інші грані життя...». Луганський щоденник

Знайомий після десяти років очікування повернення України до Луганська відновив свій бізнес у "столиці". Не безпосередньо – він не в'їзний у "республіку". Усе робиться руками колишніх підлеглих. Раніше його торговельна мережа називалася іноземним...
Всі статті