Війна РФ проти України не досягнула тієї стадії, коли припинення бойових дій шляхом переговорів є можливим - Foreign Affairs

У війні РФ проти України наразі у жодної зі сторін немає достатньо ресурсів для досягнення вирішальної перемоги на полі бою. Про це йдеться у матеріалі видання про міжнародні відносини та зовнішню політику США Foreign Affairs, - повідомляє сайт 24.tv.

Видання зазначає, що "взаємоболючий глухий кут" на фронті в теорії мав би спонукати сторони до переговорів. Однак ні Росія, ні Україна не можуть погодитися з вимогами одне одного.

Україна неодноразово наголошувала, що для Росії переговори слугують засобом для відновлення бойової готовності їхніх військових сил та для тренувань новобранців. Вимогами України є вихід на кордони 1991 року та повне виведення російських військ з території держави.

"Коли конфлікт закінчиться, навряд чи це буде компромісна угода. Це станеться або тому, що Україна стане достатньо сильною, щоб установити контроль над новозавойованими землями й мати можливість утримати Росію від спроб повернути їх, або після того, як Кремль візьме гору на полі бою, а ресурсів України вистачить тільки на те, щоб захистити територію, що залишилася", – йдеться у матеріалі.

Журналісти підкреслюють, що український уряд не піде на поступки, які дозволять злочинам Росії на тимчасово окупованій території набути ще більшого розмаху.

Автори публікації зауважують, що Росія досі не відмовилася від своїх "екстремальних" вимог, які полягають у де-факто знищенні українського суверенітету – передачі територій, зміні уряду на проросійський та ліквідації армії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті