Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про посилення контролю за гральним бізнесом

Верховна Рада 24 квітня прийняла за основу доопрацьований законопроєкт №9256-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою боротьби з ігровою залежністю (лудоманією) та вдосконалення державного регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор та лотерей. Документ підтримали 272 нардепи. Про це у Telegram повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Законопроєкт має сприяти вирішенню проблеми загострення поширення ігрової залежності під час воєнного стану, зокрема, серед військовослужбовців, які перебувають в екстремальних стресових умовах, що може спричиняти підвищені ризики формування ігрової залежності, а відтак потребують додаткових механізмів для захисту", — йдеться у дописі Гетманцева.

Зокрема документ передбачає:

  • посилення вимог до реклами азартних ігор. Поряд із цим пропонується збільшення штрафних санкцій за порушення у цій сфері (з 300 до 600 мінімальних заробітних плат), у тому числі повторне порушення передбачено як нову підставу для анулювання ліцензії організатора азартних ігор;
  • уточнюються та деталізуються порядок і наслідки проведення фактичних перевірок;
  • запроваджується система заходів щодо запобігання та протидії функціонуванню заборонених азартних ігор та/або гральних закладів, у тому числі шляхом моніторингу мережі Інтернет щодо виявлення вебсайтів та/або мобільних застосунків, які надають доступ на території України до азартних ігор в мережі інтернет без відповідної ліцензії.

Нагадаємо, 4 квітня комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував прийняти за основу доопрацьований законопроєкт №9256-д, який посилює контроль за діяльністю організаторів азартних ігор та лотерей.

Як повідомлялося, Українські лідери грального бізнесу помножили свої статки у 28 разів за рік. 

Статті

Країна
21.12.2024
10:15

Економічні підсумки-2024: і це минеться…

Зрозуміло, що українці не стали менше їсти та не перестали купувати одяг та взуття. Просто їх самих у країні стало значно менше.
Донецьк
20.12.2024
11:00

Телемедицина на Донеччині: між ідеєю та практикою

Телемедицина – це медична послуга, яка надається на відстані через електронні засоби зв’язку. Простими словами - онлайн-консультації з лікарями за допомогою телефона, планшета або комп’ютера.
Країна
19.12.2024
11:54

Павло Лакійчук: Від того, як відбуватиметься битва за Покровськ, залежить весь перебіг бойових дій на Донецькому напрямку

Останні місяці ситуація на фронті для українських військ стабільно погіршується. На сьогодні ворог сконцентрував увагу на Покровському та Курахівському напрямку та досяг там певних успіхів. Військові говорять, що окупація Курахового – це питання...
Всі статті