Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини. Про це 10 березня повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції.

"Віцепрем'єр-міністра Ірину Верещук призначено головою Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні Кабміну", - повідомили у міністерстві.

Цей штаб створили у березні минулого року, щоб координувати дії органів влади та місцевого самоврядування із захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Зараз же Кабмін, крім призначення Верещук, також розширив функції цього органу.

Так, Координаційний штаб тепер координуватиме дії влади для інтеграції за новим місцем проживання дітей, евакуйованих із небезпечних територій. Новою функцією буде також відстеження того, як дотримуються прав дітей-переселенців.

Нарешті, Верещук та довірений їй орган координуватиме заходи щодо повернення на територію України дітей, які примусово переміщені на тимчасово окуповану, до росії чи інших країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну з тимчасово окупованих територій та з території РФ повернуто 307 українських дітей.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті