Британія посилить підтримку ЗСУ на тлі наближення важливої битви за Херсон

Британія посилить свою підтримку Збройних сил України взимку на тлі наближення важливої битви за Херсон. Про це заявив міністр оборони Британії Бен Воллес в інтерв'ю агентству Reuters. Він приєднався до генсека НАТО Єнса Столтенберга, щоб подивитись на підготовку українських військових у місті Лідл, - пише УНІАН.

Британія вже оголосила про надання Україні ще 12 000 спальних комплектів для екстремально холодної погоди.

"Наближається зима, і це важливий виклик для обох сторін. Ми сповнені рішучості надати українським солдатам найкращі базові навички, тому що ми вже знаємо, що російські військові цього не роблять" – додав міністр.

За його словами, дуже важливо саме зараз продовжити постачати обладнання та підтримку.

"Я не здивуюся, якщо протягом наступних кількох тижнів ми побачимо, як вони успішно перейдуть на той бік річки... Україна все ще здобуває перемоги на сході країни, і повільно, але впевнено наближається до Херсона на півдні. Це важка боротьба" – додав Воллес.

Як повідомлялося, 9 листопада стало відомо, що армія РФ підірвала 5 мостів у Херсонській області.

Також депутат Сергій Хлань заявив, що "у росіян обвалився фронт". За даними ЗМІ, в ДТП загинув так званий "заступник голови" окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов. Пізніше новий командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін заявив, що його армія покидає правий берег Херсонської області.

Водночас в Офісі президента заявили, що Україна не бачить ознак того, що росія залишає Херсон без бою.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті