У Житомирі відкрився центр для тимчасового проживання переселенців (ФОТО)

У Житомирі відкрився Колективний центр святого Василія Великого для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Укрінформ.

«Приміщення центру відновлено за рахунок коштів проєкту «Карітас-Україна» «Гідна допомога внутрішньо переміщеним особам у західній частині України» за підтримки Українського гуманітарного фонду... Колективний центр надаватиме допомогу людям, які переміщуються з небезпечних районів», - зазначив Олег Лучка - директор благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Житомир», яка реалізує проєкт.

За словами проєктного менеджера БФ «Карітас-Житомир» Юлії Мельник, центр розрахований на 44 ліжко-місця. Внутрішньо переміщені особи зможуть проживати у ньому впродовж 30 календарних днів. Облаштуватися в місті їм допомагатимуть кейс-менеджери, соціальні працівники, соціальні педагоги, проєктні менеджери.

У колективному центрі святого Василія Великого є зони для сну і приготування їжі, простір для дітей, санвузли, пральні та сушильні машини. Переселенців раз на день забезпечуватимуть гарячим харчуванням, а також надаватимуть продукти для самостійного приготування їжі та засоби гігієни.

Крім того, у центрі людям оформлять грошову допомогу від міжнародного благодійного фонду «Карітас-Україна», а також нададуть їм психологічний та юридичний супровід.

У закладі поселять перші чотири родини переселенців. Допомогою у межах проєкту планується охопити три хвилі новоприбулих людей загальною чисельністю 132 особи.

На території Житомирської міської територіальної громади зареєстровано майже 8,5 тис. внутрішньо переміщених. осіб.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті