В "Укренерго" пояснили, чому відновлення електропостачання після ракетних ударів займе більше часу

Відновлення електропостачання після чергового масованого удару РФ по Україні може затягнутися. Про це 16 грудня у Facebook повідомляє "Укренерго".

"З огляду на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об'єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше. Пріоритетно електроенергія подаватиметься на об'єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об'єкти теплопостачання, очисні споруди", - повідомили представники компанії.

Також в "Укренерго" зазначили, що сьогодні Росія направила близько 70 ракет на енергооб'єкти в Україні. Основною метою для цієї атаки стали магістральні мережі та об'єкти генерації. Внаслідок обстрілу дефіцит електроенергії, який і до цього був значним – суттєво збільшився.

"Найбільші ураження отримали північний, південний і центральний регіони. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень і приступають до ремонтно-аварійних робіт. Незважаючи на пошкодження, енергетикам вдалося зберегти стабільну частоту 50 Гц", - додали в компанії .

Нагадаємо, раніше в "Укренерго" заявили, що через чергову ракетну атаку в енергосистемі ввели режим надзвичайної ситуації.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті