В Україні наприкінці січня запустять систему для пошуку ВПО та збору інформації про їх потреби

В Україні тестують підсистему пошуку внутрішньо переміщених осіб та збору інформації про їх потреби. Її планують запустити до кінця січня. Про це повідомляє урядовий портал 4 січня.

Підсистему Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб "Інформаційно-пошукова система" розроблено та впроваджено Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики" за підтримки проекту Ради Європи.

Вона є механізмом багатофакторного параметричного пошуку інформації ВПО з інструментом гнучкого формування результатів відбору.

"Система суттєво удосконалила процес пошуку ВПО на районному, регіональному та центральному рівнях, розширила його критерії та відобразила результати з підсумком та можливістю його вивантаження для використання в роботі", - розповів заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко.

Також за допомогою ІПС став можливим пошук та відбір інформації про потреби ВПО: продуктові набори, зимовий одяг чи взуття, влаштування дітей до школи чи садка, лікування та реабілітаційні заходи.

Крім того, працівники органів соціального захисту населення та зацікавлені центральні органи виконавчої влади тепер можуть здійснювати в базі ВПО онлайн пошук інформації про внутрішньо переміщених осіб за 42 реквізитами та їх довільну комбінацію, наприклад:

·за даними довідки ВПО;

·за адресним місцем проживання;

·за місцем реєстрації;

·за соціальним статусом;

·за наявності інвалідності та інших критеріїв.

Як зазначив Кошеленко, систему вже тестують у 10 районах Києва і до кінця січня її буде впроваджено на всій території України.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що масові перевірки місць проживання переселенців є невчасними.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті