В Україні запустили е-Карту вакансій для ветеранів бойових дій

Міністерство у справах ветеранів запустило е-Карту вакансій державної служби та органів місцевого самоврядування для людей, які повертаються з фронту. Про це заявив в.о. міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Цей новий сервіс доступний на платформі е-Ветеран і містить інформацію про вакансії державних органів, органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій по всій Україні.

Сервіс було створено для того, аби полегшити працевлаштування людей, які повертаються з фронту. Там вони зможуть знайти перелік вакансій (станом на сьогодні їх 170), функціональні обов'язки, вимоги до кандидатів, рівень заробітної плати та контакти для зворотного зв'язку.

"Наша стратегія — заохочувати ветеранів і ветеранок до працевлаштування на державну службу. Наприклад, у Мінветеранів уже понад 17% штату - це ветерани й ветеранки, члени їхніх родин і сімей загиблих, чинних військовослужбовців, колишні військовополонені. Хто, як не ветеранська спільнота, краще знається на своїх потребах і можливостях. А держслужба дає перспективи, як і що треба змінити в системі, ветеранській політиці, щоб ці перетворення були відчутні та ефективні", - пояснив Порхун.

Він зазначив, що е-Карта вакансій держслужби — лише перший етап у системі працевлаштування. Протягом найближчих місяців Мінветеранів запустить додатковий цифровий продукт із пошуку робочих місць у бізнесі.

Нагадаємо, соціальний проєкт "Грузар" пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та ВПО. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті