В Україні запустили два експериментальні проєкти, які стосуються ветеранів та військовослужбовців

Кабінет Міністрів України запустив два експериментальні проєкти з комплексної послуги формування життєстійкості для ветеранів і соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 3 жовтня.

"Перший — це надання нової соціальної комплексної послуги — формування життєстійкості. Вона включає в себе соціально-психологічну допомогу, формування та розвиток соціальних навичок та умінь, сприяння адаптації та інше", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр-міністр додав, що отримати послугу зможе кожен ветеран, його родина або ж група людей.

Також Денис Шмигаль повідомив, що другий проєкт — це соціальний супровід військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах.

"Ідеться про психосоціальну підтримку для зміцнення родин, допомогу в оформленні документів, допомогу в комунікації з державною та місцевою владою" – додав голова уряду.

Як повідомлялось раніше, Міноборони України збільшило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті