В Україні різко подорожчав долар

Національний банк України знову підвищив курс долара. Долар наближається до позначки 37 гривень. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Офіційний курс на 12 грудня 2023 року встановлено на такому рівні: 36,8716 грн за 1 долар (+0,1292 грн).

Долар різко подорожчав: НБУ оновив офіційний курс

Курс євро становитиме 39,6738 гривень за 1 євро (+0,0728 грн).

Долар різко подорожчав: НБУ оновив офіційний курс

На міжбанку сьогодні курс зріс на 15 копійок до 36,89-36,92 грн/долар (купівля-продаж).

Долар різко подорожчав: НБУ оновив офіційний курс

На готівковому ринку курс зріс на 15 копійок до 37,55 гривні за долар.

Як повідомлялося, у росії на тлі зниження цін на нафту рубль упав до 100 за один євро

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті