В Україні посилять заходи безпеки на Великдень
Правоохоронці збираються посилити заходи безпеки під час святкування Великодня. Про це 11 квітня в ефірі національного телемарафону заявив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Саме під час святкування і відзначення Великодня в обов'язковому порядку будуть наближені екіпажі патрульної поліції, Національної поліції до місць проведення богослужінь і місць зібрання вірян", - пояснив він.
Окремо в поліції наголосили, що у Великодню ніч продовжить діяти комендантська година. Долучитися до заходів, які проводяться під час дії обмежень, віряни можуть онлайн.
"Потрібно пам'ятати, що ворог підступний і навіть у цю ніч може вдатися до будь-яких дій", - додав Білошицький.
Крім цього, в Україні діятимуть спеціальні моніторингові центри із запобігання правопорушенням. Низка обмежень діятиме і в поминальні дні - йдеться і про сигнали повітряної тривоги.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителів Запоріжжя та області попросили обійтися без масових скупчень на Великдень.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Капелан та “Едельвейс». Про Бога, страх і братерство

Сергій Грабський: Зупинка бойових дій сьогодні, означає катастрофу для України та Європи
