В Україні 72% військових мають тривогу щодо життя після війни - Лапутіна

В Україні 72% військових мають тривогу щодо життя після війни, 75% зіткнулися з проблемами проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Про це заявила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час VI Міжнародного ветеранського форуму "Україна. Захисники. Майбутнє", повідомляє "Укрінформ".

"72% мають тривогу щодо життя після війни. 75% стикнулися з проблемами ВЛК. У людей є тривога стосовно того, хто їх зустріне в громаді, хто їх зустріне вдома. Адже може бути така ситуація, що людина повертається до себе в громаду, а її родина знаходиться за кордоном через військову агресію. Її підприємство зруйноване, вона не має роботи і не знає куди їй іти", - сказала Лапутіна.

Міністр зазначила, що у 2022 році 64 469 послуг із соціальної та психологічної допомоги було надано ветеранам війни. Крім того, за час роботи гарячої лінії Українського ветеранського фонду надійшло понад 15 тисяч звернень та проведено понад 700 юридичних консультацій.

За словами Лапутіної, вже запущено шість Центрів ветеранського розвитку та ще шість планується запустити до кінця року.

Вона додала, що після перемоги більше ніж чотири мільйони людей будуть дотичними до ветеранської політики.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті