У Пентагоні стурбовані, що начальник Генштабу РФ не виходить на зв'язок

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії США Марк Міллі намагався у вівторок, 15 листопада, поговорити зі своїм російським колегою, головою генштабу ЗС росії Валерієм Герасимовим, але це йому так і не вдалося. Про це генерал Міллі заявив на прес-конференції у Пентагоні, повідомляє ВВС.

Він зазначив, що хотів обговорити з Герасимовим інцидент із падінням ракети на сході Польщі, внаслідок якого загинули двоє людей

За словами генерала, протягом вівторка він неодноразово дзвонив колегам в Україні та Польщі, зокрема говорив із головою генштабу ЗСУ Валерієм Залужним, а також з головами збройних сил інших європейських країн.

"Мої співробітники намагалися з'єднати мене з генералом Герасимовим, але безуспішно", – розповів Міллі.

Зазначається, що останніми тижнями Валерій Герасимов майже повністю зник із російського медійного простору, що пов'язують із невдоволенням у кремлі тим,, як розвиваються події в Україні, провину за які там покладають на військове керівництво.

Як повідомлялося, США не зможуть допомогти Україні ліквідувати Герасимова та Шойгу, оскільки передавати частину розвідданих наразі заборонено.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті