В окупованому Сєвєродонецьку в негоду й морози опалення мають близько 10% мешканців

Опалення в містах Сєвєродонецького району є лише в окремих будинках. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Еспресо" 13 грудня.

"Там негода, там "мінуса", там ожеледь. Багато місцевих без електроенергії - мова йде навіть про сто тисяч. І ця негода вже пару днів. Підключення до опалення в Сєвєродонецькому районі відбувається дуже повільно. В цілому ситуація в цьому сенсі критична. Відсотків 10 по Сєвєродрнецьку мають підключення від систем централізованного опалення", - сказав Власенко. 

За його словами, інші самостійно шукають варіанти обігріву.

Раніше повідомлялось, що понад 70 тис. абонентів у 101 населеному пункті "ЛНР" залишаються без електрики, 325 тисяч осіб - без води.

Раніше також повідомлялось, що мешканці Сєвєродонецька, де немає опалення, стоять у чергах за обігрівачами й зізнаються, що сплять із собаками.

 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті