В окупованому Лисичанську відсутнє централізоване опалення. Тисячі людей залишаються і без питної води

В окупованому Лисичанську відсутнє централізоване опалення. Тисячі людей залишаються і без питної води. Про це у Телеграм 9 січня повідомляє начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Середина зими – у Лисичанську відсутнє централізоване опалення, запуск якого рекламували ще наприкінці вересня. Води у кранах немає навіть у центрі міста. Її при температурі повітря вдень до –10 градусів очікують у дворі. Сподіваються, що окупаційна влада організує в таку погоду підвіз. У протилежному випадку тисячі людей залишаться без питної води", - повідомляє начальник ОВА.

Він також написав, що до окупованого Лутугиного підвозять навіть бригаду електриків з РФ. "А саме з Удмуртії – за 1700  км від Луганщини. Монтери їхали кілька діб аби в якості "шефської допомоги" виконати роботи на електромережі", - констатує Лисогор. При цьому він нагадав, що нещодавно до вказаного району окупованої Луганщини російська влада доправила аварійну бригаду з Ульяновська, "яка, щоправда, для ремонту водогону подолала на 500 км меншу відстань".

Як повідомлялося, до 2030 року окупанти планують забудувати Луганщину сміттєзвалищами.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті