В Одесі СБУ викрила мережу ФСБ, у якій діяв помічник підсанкційного депутата з Криму

Служба Безпеки України в Одесі викрила мережу російських агентів, які розвідували місця дислокації стратегічно важливих об’єктів оборонно-промислового комплексу нашої держави. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Група злочинців коригувала російські ракетні удари по Одещині, зокрема, по енергогенеруючих підприємствах.  

Одним із членів огруповання виявився місцевий житель, помічник одного з депутатів так званого кримського парламенту Костянтина Мальчікова. За даними слідства, він неодноразово відвідував окупований півострів, де володіє одною з баз відпочинку.

"Він збирав розвіддані про місця базування і переміщення підрозділів Сил оборони та «звітував» про результати ворожих повітряних атак на українські об’єкти. Для збору інформації виходив на місцевість, а також створив анонімний Телеграм-чат. До нього залучив своїх «однодумців», які інформували «адміністратора» про помічену українську військову техніку", - розповіли в СБУ.

Іншим учасником агентської мережі виявився прокремлівський блогер Олександр Сініцин, який з 2014 року переховується від правосуддя в російському місті Рязань. Він створив пропагандистський Телеграм-канал "Типова Одеса", в якому поширював деструктивний контент.

Як повідомлялося раніше, СБУ знешкодила агентуру ФСБ, яка наводила ракети РФ на лікарні на півдні України

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті