В МЗС Польщі акцентували на важливості допомоги Україні та нагадали, що ядерна зброя РФ під Кеніґсберґом може досягти Берліна

Росія загрожує країнам Європи, зокрема Польщі й Німеччині. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає "Польське Радіо" 30 січня.

"Путін погрожував Польщі, Латвії та Фінляндії. А коли він погрожує якійсь країні, він робить це серйозно. Дуже часто ми не сприймали його належно. Тепер російські танки в Білорусі, Росія також перемістила туди ядерну зброю, а ядерна зброя під Кеніґсберґом, ракети "Іскандер" (які можуть переносити ядерні боєголовки. - "ОстроВ"), можуть досягти Берліна. Ми, в Польщі, відчуваємо загрозу від фізичної присутності російських танків за 250 км від нашої столиці. Мене завжди дивує, що у Німеччині цю тему не обговорюють", - сказав Сікорський.

Він наголосив, що саме тому є важливою допомога Україні.

"Ми маємо діяти швидко, тому що Україна перебуває під тиском, - зазначив голова МЗС Польщі. - Захід у двадцять разів економічно сильніший за Росію. Але Росія є лідером у виробництві боєприпасів. Ми повинні мобілізувати свої сили. Якби американці відмовилися від допомоги, ми б опинилися перед серйозною дилемою: або замінити Америку, тобто подвоїти наші зусилля, або дозволити Путіну завоювати Україну".

Раніше Данілов заявив, що у випадку затримки допомоги Заходу Україна готова продовжити атаки дронами власного виробництва.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті