У МВС заявили, що не чекають на штурм Києва в День Незалежності

Росія не готує наступ на Київ у День Незалежності України, проте громадянам все  одно варто бути готовими до "сюрпризів" від окупантів. Про це 19 серпня в ефірі національного телемарафону заявив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

"Можу одразу сказати і це не секрет, що жодного штурму столиці чи наступу росіян на День Незалежності не передбачається", - заявив чиновник.

Водночас українцям варто готуватися до різних сценаріїв дій з боку росії. Адже, як зазначив Єнін, путін любить символізм. А на озброєнні окупанти мають і ракети, і авіабомби, і "інші, так би мовити, сюрпризи".

"Саме тому в ці дні особливо необхідно дослухатися порад, які даємо ми, які дають військові адміністрації", - заявив Єнін.

Зазначимо, що за даними української розвідки, окупанти у Маріуполі планують у День Незалежності провести "суд" над захисниками "Азовсталі".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті