В Києві, з нагоди Дня військового капелана, показали докфільм "Бути поруч"

В Києві, з нагоди Дня військового капелана, відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Бути поруч».  Стрічка присвячена тим, хто щиро і віддано бажає бути підтримкою для захисників України навіть у найскладніші моменти. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Герої фільму розкривають особливості духовного служіння військових капеланів, розповідаючи реальні історії з фронту та діляться своїм досвідом про особливі моменти з життєвого шляху.

Фільм був створений Службою військового капеланства Збройних Сил України спільно з інформаційно-медійним агенством QIRIM.Media.

Про ідею та задум фільму розповіли перед допрем’єрним показом начальник Служби військового капеланства Збройних Сил України полковник Олексій Терещук та керівник агенства QIRIM.Media Імрам Усеїн Усеїнов.

Полковник Олексій Терещук принагідно зачитав привітання від Головнокомандувача Збройних Сил України. «Ви є світлом та опорою для всіх українських воїнів, які захищають нашу свободу та незалежність» - зауважив генерал Олександр Сирський, вітаючи військових капеланів зі святом. 

Після перегляду фільму між гостями заходу та героями і авторами фільму відбулося експертне обговорення ролі військового капелана в підготовці воїнів до виконання бойових завдань та місії душпастирської служби у підтримці підрозділу в повсякденній діяльності.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті