У кремлі "відхрестилися" від обговорення інформації про ядерний удар, що готується по Україні

Речник російського диктатора путіна Дмитро Пєсков назвав інформацію New York Times про обговорення ядерного удару по Україні "накачуванням теми". Про це повідомляють російські ЗМІ 2 листопада.

За словами Пєскова, москва "не збирається брати участь у накачуванні теми застосування росією ядерної зброї в Україні".

"Ми констатуємо, що як на офіційному рівні, так і на рівні ЗМІ відбувається цілеспрямоване накачування цієї теми ядерної зброї. Не маємо жодного наміру брати участь у цьому накачуванні. Вважаємо його дуже і дуже безвідповідальним", - сказав Пєсков.

2 листопада Газета The New York Times з посиланням на джерела в адміністрації США написала, що за даними розвідки російські генерали обговорювали, за яких умов росія могла б застосувати тактичну ядерну зброю в Україні. При цьому видання зазначає, що путін нібито не був учасником обговорення.

Також NYT стверджує, що в адміністрації США стурбовані цією інформацією, але жодних доказів того, що росія приводить ядерні боєголовки в бойову готовність або вживає інших супутніх заходів, немає.

Як раніше повідомлялося, РФ повертається до "зернової ініціативи" та запевняє, що Україна обіцяла не атакувати кораблі ЧФ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті