У кожному регіоні РФ створюють по батальйону, а у Нижньому Новгороді набирають корпус 15 тисяч – ГУР

Росія продовжує створення нових армійських батальйонів та корпусів для продовження бойових дій проти України. Про це Головне управління розвідки МО України повідомило  у Telegram 23 липня.

"Перше, що стосується цих так званих добровольчих батальйонів. Це новий підхід, який РФ розпочала зовсім недавно. Місяць тому близько 50 суб'єктів РФ отримали наказ про формування батальйонів чисельністю 500-600 осіб. Ми чітко знаємо, що на сьогоднішній день вже сформовано 8 батальйонів. "Планується сформувати до кінця місяця ще 8 батальйонів. У кожному регіоні, у тому числі в Криму, Москві, Санкт-Петербурзі буде такий батальйон", - розповів представник ГУР Вадим Скибіцький.

Також Скибицький заявив, що процес формування російських батальйонів проходить через військовомати та перебуває під контролем держави. За інформацією військової розвідки України, росія формує ще один корпус у Нижегородській області – це від 10 до 15 тисяч людей.

"Там йде і формування, і бойове узгодження та інші питання щодо створення нового об'єднання. І ми не виключаємо, що цей корпус буде перекинутий на нашу територію. Російське керівництво намагається впорядкувати процес створення "добровольчих формувань" для того, щоб вони мали потужний наступальний і оборонний потенціал і могли б діяти як батальйонні тактичні групи, які були нами розгромлені. Це великі втрати для РФ, адже це були добірні, найбільш боєздатні та досвідчені підрозділи", - зазначив представник ГУР МО України.

Як повідомлялося раніше, рашисти на окупованих територіях намагаються залучити українську молодь до проросійських організацій.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті