В Інституті вивчення війни пояснили, чому путін поспішав виїхати до Ростова

Експерти ISW вважають, що президент РФ путін відвідав військовий штаб у Ростові, аби продемонструвати свій контроль над ситуацією в країні та російській армії. Про це йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

Як повідомляється, 19 серпня в Ростові-на-Дону президент росії зустрівся з начальником російського Генерального штабу генералом Валерієм Герасимовим, а також зі старшими офіцерами в штабі Південного військового округу.

Повідомляється, що ця поїздка стала першим візитом путіна до Ростова-на-Дону після подій, коли ПВК Вагнера захопила цей штаб 23-24 червня. 

"Путін рідко відвідує райони, пов’язані з війною в Україні; у квітні відвідав Херсонську та Луганську області, у березні - Маріуполь", - зазначають аналітики Інституту. 

На їхню думку, візит путіна до Ростова, ймовірно, є публічним жестом, яким диктатор хоче показати, що він все ще підтримує Герасимова та його групу командирів, попри те, що вони не змогли зупинити заколот вагнерівців, або досягти військових цілей, які президент ставив перед ними.

В ISW також додали, що візит путіна відбувся приблизно через два місяці після повстання, і він, ймовірно, намагається представити себе таким, що контролює свій режим і армію.

Як повідомлялося, путін вирішив не повідомляти міжнародні організації про запровадження воєнного стану у РФ

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті