У Європі розпочалася нова хвиля коронавірусу – ВООЗ

У Європі розпочалася нова хвиля коронавірусу, яка викликана варіантами штаму «Омікрон».  Про це йдеться у заяві голови Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханса Клюге, - пише "Слово і діло".

«У цей час минулого року ЄБР ВООЗ говорила про нову хвилю COVID-19, яка охопила весь регіон та була викликана варіантом «Дельта» на тлі скасування обмежень та посилення соціальних контактів. Тепер цілком зрозуміло, що ми перебуваємо в ситуації, аналогічній минулому літу», - заявив Клюге.

За словами очільника ВООЗ, нинішня хвиля коронавірусу поширюється варіантом «Омікрон», зокрема BA.2 і BA.5, при цьому кожна домінуюча лінія демонструє явні переваги передачі порівняно з вірусами, які циркулювали раніше.

«Із зростанням кількості випадків захворювання ми також спостерігаємо зростання госпіталізацій, які збільшуватимуться в міру відкриття шкіл, людей, які повертаються з відпусток, а отже, соціальні контакти все частішають», - зазначив Клюге.

За його словами, цей прогноз є величезною проблемою для медичних працівників від країни до країни, які вже перебувають під величезним тиском від боротьби з невпинними кризами з 2020 року.

Раніше голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебрейєсус закликав уряди країн світу повернути масковий режим, оскільки кількість смертей від COVID зростає.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Луганськ
09.05.2025
12:36

Щоденник матері 18-річного добровольця: «Мене заселили»

Отримала це повідомлення в кав’ярні біля рекрутингового центру через 40 хвилин після того, як ми розсталися біля його воріт. Отримала – й почала ридати над телефоном, як над покійником, бо до останнього була манесенька така надійка, що його...
Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Всі статті