У Довжанську в шпиталі з десятками поранених рашистів виникла "новорічна" пожежа

У місті Довжанськ, окупованому з 2014 року, у шпиталі для "300"-х окупантів виникла пожежа. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 4 січня.

"У Довжанську через необережне святкування нового року виникла пожежа в місцевій терапії, яка вже давно облаштована під військовий шпиталь" – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що десятки госпіталізованих росіян довелося евакуювати.

"Пожежі у місцях скупчення окупантів на Луганщині виникають не тільки після влучної роботи українських артилеристів", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на шахтах Довжанська на Луганщині окупанти демонтують і крадуть обладнання, готуючи підприємства до "консервації".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
20.03.2025
14:57

Оборонець Маріуполя Владислав Івахов: Серед тюремників були осатанілі садисти

Я б їх убив. Або спочатку зробив би те саме, що вони з нами творили, судив, а потім… все одно убив би. Один із моїх одногрупників досі в полоні: знаю, що він переживає буквально щомиті в каторжних катівнях.
Світ
19.03.2025
12:38

«Нам таке перемир'я абсолютно не потрібне». Російські ЗМІ про Україну

«Якщо домовленості заваляться і Трамп вирішить умити руки, то все, звісно, продовжиться. Причому на допомогу європейців Україна може особливо не розраховувати. Щоб розкрутити свій ВПК, Європі потрібно років 10, не менше».
Країна
17.03.2025
16:00

Політолог Костянтин Матвієнко про перспективи перемир'я: Путін буде тягнути час, це його звична тактика

Росія в жодному разі не погодиться на перемир'я, тому це все марні розмови. Чесно кажучи, можна погоджуватися на всі вимоги Трампа, тому ще все одно Путін не піде на пропозиції, які буде висувати президент США.
Всі статті