У Бєлгороді бажаючих "покерувати" в "ЛНР" та "ДНР" заманюють подвійним окладом і виплатами в гривні – ГУР

У російському Бєлгороді співробітникам мерії, керівникам та працівникам муніципальних закладів в період їхньої можливої роботи у "ЛНР" та "ДНР" обіцяють виплачувати подвійний оклад у рублях. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України у своєму Телеграм-каналі 15 серпня.

"Керівництво РФ продовжує агітувати російських держслужбовців до роботи на тимчасово окупованих територіях України, – йдеться в повідомленні. – Згідно з рішенням адміністрації Бєлгорода співробітникам мерії, керівникам та працівникам муніципальних закладів в період їхньої можливої роботи у "ДНР" та "ЛНР" обіцяють виплачувати подвійний оклад у рублях".

Уточнюється, що, крім того, з міського бюджету компенсуються витрати, пов’язані з відрядженням (добові) та іншими потребами. 

Також вводяться надбавки до добових в іноземній валюті (маються на увазі українські гривні) із розрахунку: 50% – голові адміністрації; 40% – першому та деяким іншим заступникам; 30% – начальникам відділів та їхнім заступникам, а також головним і провідним фахівцям.

Як підкреслюється в повідомленні, обіцянки збільшення виплат пов’язані з категоричним небажанням російських чиновників їхати в Україну – через побоювання за власну безпеку.

"Втім, попри ці пропозиції, росіяни продовжують масово відмовлятися їхати в небезпечне відрядження", – пише ГУР.

Уточнюється, що загалом з бєлгородського бюджету на все, що пов’язане з "роботою" в окупованих регіонах України, планується виділити 1,6 млрд рублів – при тому, що затверджений дефіцит бюджету Бєлгородської області на 2022 рік складає 30,8 млрд руб.

Раніше повідомлялось, що в Мелітополі окупанти залучають до роботи в школах людей без педагогічної освіти й "привозних" із Криму.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті