Уламки збитого "Шахеду" пошкодили агропідприємство та ЛЕП у Миколаївській області

Уламки збитого дрону "Шахед" пошкодили у Миколаївській області будівлю агропідприємства та лінію електропередач під час російської атаки в ніч на 4 грудня. Про це повідомив у Телеграмі голова ОВА Віталій Кім.

За його словами, сили ППО знищили вночі над територією регіону шість ворожих безпілотників, проте уламки одного з них завдали шкоди.

"Внаслідок збиття БпЛА типу "Shahed-131/136" уламками пошкоджено будівлю агропідприємства та лінію електропередач. Постраждалих немає", - написав Кім.

Він зазначив, що двічі напередодні фіксувалися ворожі артилерійські обстріли по Очакову та акваторії Очаківської громади. Обійшлося без жертв.

Як повідомлялося, група ДТЕК і Vestas до кінця 2025 року завершать будівництво найбільшої у Східній Європі вітроелектростанції у Миколаївській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті