Українці, які потребують психологічної допомоги, можуть звернутися на гарячі лінії

Понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а близько 40-50% громадян потребують психологічної допомоги різного ступеня інтенсивності. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"В усьому світі травень вважається місяцем поінформованості про ментальне здоров’я. За результатами соціологічних опитувань, понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а близько 40-50% громадян потребують психологічної допомоги різного ступеня інтенсивності", - йдетьяс у повідомленні.

Саме тому піклування про психологічний стан і психічне здоров’я під час війни є вкрай важливим. Провідником на цьому шляху покликана стати Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

"Її мета – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців. За підтримки програми Першої леді діють гарячі лінії, спеціалісти яких допоможуть у найважчі моменти", - йдеться у повідомленні. Ознайомитися з ними можна в інфографіці.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті