Українські військові показали росіян, які "відпочивають" під Бахмутом

Українські військові оприлюднили відео з хаотично залишеними тілами ліквідованих росіян під Бахмутом. Ролик розмістив Телеграм-канал "Луганська область. Сєвєродонецьк" 12 травня. "Ідеш такий собі, а тут руський "відпочиває", – каже голос за кадром.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє знищення українськими десантниками кількох одиниць техніки ворога з боєкомплектом і провізією.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті