Українські F-16 знищили 7 російських ракет під час останньої масованої атаки РФ

Під час останньої масованої ракетної атаки росіян на українську енергетику винищувачі F-16 збили сім крилатих ракет. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Sky News, повідомляє "Громадське".

За його словами, попри невелику кількість таких літаків на озброєнні в українській армії, їхня ефективність є дуже високою.

«Як працюють F-16 на сьогодні? Дуже добре. Відмінно. У нас дуже мало цих літаків. Що вони роблять зараз? Вони знищили сім крилатих ракет дві ночі тому. Сім ракет, які летіли по інфраструктурі, цивільній інфраструктурі», — розповів гЗеленський.

Нагадаємо,  у ніч на 28 листопада Повітряні Сили ЗСУ збили 76 крилатих ракет Х-101/«Калібр», 3 керованих авіаційних ракет Х-59/69 та 35 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників невстановленого типу. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті