Україні для звільнення всіх територій потрібно до 700 танків - Вениславський

Член комітету ВР з нацбезпеки та представник президента України в парламенті Федор Веніславський розповів у інтерв'ю Bild, скільки танків треба, щоб звільнити всі українські території.

За словами Веніславського, наразі тих танків, що нам обіцяють партнери, а це нині максимум 143 одиниці техніки, буде замало для повноцінного звільнення територій, що знаходяться під окупацією росії.

"Щоб повністю звільнити нашу територію, нам потрібно від 500 до 700 танків", - наголосив Веніславський.

Як повідомлялося раніше, Німеччина передасть Україні 88 танків Leopard 1.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті