Україна і Нідерланди почали консультації щодо угоди про гарантії безпеки

Голова Офісу президента Андрій Єрмак на полях зустрічі радників з національної безпеки і зовнішньої політики на Мальті почав консультації з Нідерландами щодо укладення двосторонньої угоди про гарантії безпеки. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента 28 жовтня. 

До переговорної групи, яку очолив Єрмак, також увійшли заступник глави ОП Ігор Жовква, заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький та радники глави ОП Олександр Бевз і Дар'я Зарівна.

Під час консультації представники України та Нідерландів обговорили співпрацю у військовій сфері, питання економічного відновлення України, а також спільні зусилля щодо притягнення Росії до відповідальності, а також санкційного тиску та використання конфіскованих активів російського агресора.

"Сторони узгодили план подальших дій на найближчу перспективу з підготовки до укладення двосторонньої угоди про гарантії безпеки", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, Єрмак обговорив із радником прем'єр-міністра Нідерландів з питань зовнішньої політики та оборони Джеффрі ван Левеном створення виробництва продукції оборонного призначення в Україні.

"Окрему увагу під час зустрічі було приділено подальшій підтримці з боку Нідерландів на шляху інтеграції України до ЄС і НАТО. Сторони також наголосили на важливості продовження санкційного тиску на Росію та спільної протидії російській дезінформації та пропаганді", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Мальті 28 жовтня розпочалась зустріч зовнішньополітичних радників та радників з питань національної безпеки щодо української Формули миру Президента Володимира Зеленського.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті