У Зеленського заперечують, що в березні 2022 року були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі

В Офісі президента України заперечують, що в березні 2022 року вони були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі. Про це в Телеграм заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. 

"Ні в лютому/березні 2022 року, ні в будь-який інший час, ні, тим паче, сьогодні ніяких "реальних переговорів про мир" не було і не могло бути. Не потрібно жити в ілюзіях. Росія ніколи не вела переговори - вона ультимативно вимагала визнати її право вбивати", - написав Подоляк.

Він вважає, що розмовами про готовність до переговорів Кремль прагне "отримати оперативно/тактичну паузу у війні", щоб у цей час "остаточно занурити партнерів України в інформаційний хаос" і підготуватися до нового етапу вторгнення.

"Росія ніколи не пропонує реальних переговорів, поки не зазнає значної поразки", - заявляє Подоляк.

Нагадаємо, раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що в березні 2022 року РФ була готова відвести війська на лінію 24 лютого 2022 року за умови нейтралітету України. Однак від цього українська влада відмовилася, зокрема, і через те, що до Києва приїхав Борис Джонсон і виступив проти домовленостей із росією. 

Пізніше помічник президента РФ путіна Володимир Мединський, який брав участь у тих переговорах, заявив, що укладення мирного договору було нібито зірвано після візиту до Києва не тільки Джонсона, а й представників Держдепу і Пентагону.

Як повідомлялося, генсек НАТО прокоментував можливий мир для України в обмін на території та членство в НАТО.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті