У Зеленського заперечують, що в березні 2022 року були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі

В Офісі президента України заперечують, що в березні 2022 року вони були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі. Про це в Телеграм заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. 

"Ні в лютому/березні 2022 року, ні в будь-який інший час, ні, тим паче, сьогодні ніяких "реальних переговорів про мир" не було і не могло бути. Не потрібно жити в ілюзіях. Росія ніколи не вела переговори - вона ультимативно вимагала визнати її право вбивати", - написав Подоляк.

Він вважає, що розмовами про готовність до переговорів Кремль прагне "отримати оперативно/тактичну паузу у війні", щоб у цей час "остаточно занурити партнерів України в інформаційний хаос" і підготуватися до нового етапу вторгнення.

"Росія ніколи не пропонує реальних переговорів, поки не зазнає значної поразки", - заявляє Подоляк.

Нагадаємо, раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що в березні 2022 року РФ була готова відвести війська на лінію 24 лютого 2022 року за умови нейтралітету України. Однак від цього українська влада відмовилася, зокрема, і через те, що до Києва приїхав Борис Джонсон і виступив проти домовленостей із росією. 

Пізніше помічник президента РФ путіна Володимир Мединський, який брав участь у тих переговорах, заявив, що укладення мирного договору було нібито зірвано після візиту до Києва не тільки Джонсона, а й представників Держдепу і Пентагону.

Як повідомлялося, генсек НАТО прокоментував можливий мир для України в обмін на території та членство в НАТО.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті