У Зеленського прокоментували можливість нового великого наступу окупантів

Росія вже не в тому стані, щоб організувати масштабну наступальну операцію, як на початку вторгнення, але окупанти намагаються активно проводити наступальні дії. Про це радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив в інтерв'ю "24 каналу".

Він наголосив, що в оцінці бойових можливостей ворога краще спиратися на заяви Генштабу ЗСУ та Головного управління розвідки Міноборони.

Подоляк вважає, що сьогодні російська армія - інша, противник воює кількістю. Крім того, у ворога є як стара, так і нова зброя. Але тут, на думку Подоляка, вже "питання до санкцій".

"Однак Росія вже не в тому стані, щоб організувати таку масштабну наступальну операцію. Вони сьогодні активно намагаються проводити наступальні операції на Донецькому напрямку. Ми бачимо там по 60-80 боєзіткнень. Але Україна після двох років війни точно розуміє, що і як треба робити та як цьому протистояти", - сказав він.

За словами радника керівника ОП, Україні потрібні далекобійні ракети, щоб суттєво знищити резерви росії.

"Не можна протиставити Росії кількість - ви маєте протиставити якість управлінських військових рішень, якість високоточної зброї, якість прийняття рішення як таких. Тобто треба оперативно приймати ті чи інші рішення", - додав Подоляк.

Нагадаємо, у британській розвідці заявили, що РФ активізувала наступальні дії, але зазнає більше втрат. 

Як повідомлялося, російські війська захопили село Крохмальне у Харківській області. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті