У Верховній Ріді заявили, що законопроєкт про демобілізацію може з’явитися в жовтні

Законопроєкт про демобілізацію можуть внести до Верховної Ради у жовтні за умови, що теперішні темпи мобілізації збережуться до кінця літа. Про це заявив секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони і розвідки Роман Костенко в коментарі «Українській правді».

Він розповів, що нині кількість мобілізованих перевищує очікування, тому Генеральний штаб задоволений темпами мобілізації та сподіваються, що ця тенденція зберігатиметься.

«Якщо до кінця літа ми побачимо, що темпи мобілізації зберігаються і підвищуються, тоді можна буде напрацьовувати і вносити до Ради законопроєкт про демобілізацію», — каже Костенко.

Він також додав, що відповідний законопроєкт має бути готовим приблизно до жовтня — однак теж за умови збереження темпів мобілізації.

Нагадаємо, раніше із законопроєкту про мобілізацію виключили питання демобілізації, яке обіцяли розглянути окремо. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті