У цій війні ініціатива за напрямком безпілотних систем належить нам – Сирський

У січні 66% російської техніки було виведено з ладу саме ударними БпЛА різних типів. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 6 лютого.

"Загалом за звітний місяць наші дрони уразили або знищили на 7% більше цілей, ніж у грудні. Найбільша частка уражень (49%) припадає на FPV-дрони. Лідери за даним напрямком - підрозділи БпС 46-ї аеромобільної, 3-ї штурмової, 80-ї десантно-штурмової бригад", – зазначив Сирський.

Також він додав, що росіяни займаються формуванням нового роду військ - військ безпілотних систем ЗС РФ. 

"Ми знаємо про задуми противника та його конкретні плани, що передбачають до 2030 року 210 тисяч військовослужбовців військ БпС у 277 військових частинах і підрозділах", – заявив головнокомандувач ЗСУ. 

Також він зазначив, що "у цій війні ініціатива за напрямком безпілотних систем належить нам." 

"Ворог визнає високу ефективність бойового застосування підрозділів БпС ЗС України, не стоїть на місці, переймає наш передовий досвід, масштабує свою роботу. Перед нами стоять відповідні задачі, зокрема й асиметричні. Будемо розвиватись, удосконалюватись, масштабувати здобутки на напрямку БпС. Однак діяти не лише числом, а й умінням", – підкреслив Сирський.

Як повідомлялось раніше, Україна застосовує дрони, які несуть 250-кілограмові авіабомби

Статті

Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Всі статті