У Трампа заявили, що мирна угода може чекати на Україну вже за кілька місяців - Reuters

Радники новообраного президента Дональда Трампа тепер визнають, що для вирішення війни в Україні знадобляться місяці або навіть довше, що є суворою перевіркою реальності його найбільшої зовнішньополітичної обіцянки – укласти мирну угоду в перший день його перебування в Білому домі. Про це повідомляє Reuters

Двоє соратників Трампа, які обговорювали війну в Україні з новообраним президентом, сказали Reuters, що вони розглядають графік у кілька місяців для врегулювання конфлікту, описавши обіцянки «першого дня» як поєднання передвиборчої галасу та відсутності розуміння нерозв'язності конфлікту та часу, необхідного для формування нової адміністрації.

Ці оцінки перегукуються із зауваженнями майбутнього посланника Трампа з питань Росії, генерал-лейтенанта у відставці Кіта Келлога, який заявив в інтерв'ю Fox News минулого тижня, що він хотів би мати «рішення» війни протягом 100 днів, що набагато перевищує початкові терміни обраного президента.

Але навіть подовжений термін Келлога був «занадто оптимістичним», заявив Джон Гербст, колишній посол США в Україні, який зараз працює в аналітичному центрі Atlantic Council у Вашингтоні.

"Щоб це спрацювало, Трамп повинен переконати (президента Росії Володимира) Путіна, що є зворотна сторона непоступливості", - сказав Гербст.

Нагадаємо, раніше у Трампа заявили, що хотіли би завершення війни в Україні "якомога вигіднішим для українців". 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті