У Силах безпеки й оборони України запроваджено 18 нових стандартів НАТО

У період із грудня 2023 року до січня 2024 року в Міністерстві оборони, Збройних силах України та інших складових сектору безпеки й оборони запроваджено ще 18 стандартів НАТО.. Про це повідомляє Міноборони України 29 січня. 

Як повідомляється, серед стандартів, запроваджених у рамках Цілей партнерства Україна-НАТО, - стандарти щодо захисту військ (сил) ЗСУ; навчання Військово-Морських сил зі зв'язку, комунікаційних та інформаційних систем, транспортного забезпечення.

В ініціативному порядку Україна запровадила стандарти, що стосуються навігаційно-гідрографічної підтримки, водолазної діяльності, паливно-мастильних матеріалів.

Загалом у Міноборони, ЗСУ та інших складових сектору безпеки й оборони запроваджено 315 стандартів НАТО: 192 (88% від запланованого) - у рамках Цілей партнерства Україна-НАТО, які є першочерговими стандартами Альянсу; 123 - в ініціативному порядку, які Україна впроваджує поза Цілями партнерства.

В Альянсі є 1135 стандартів - тобто в Силах безпеки й оборони України вже запроваджено майже 28% від загальної кількості.

За словами заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка, це більше, ніж прийнято в деяких державах - членах НАТО, що приєдналися під час останньої хвилі розширення Альянсу.

Він також додав, що у 2024 році планується впровадити ще 50 стандартів НАТО в секторі безпеки.

Нагадаємо, протягом листопада-грудня 2023 року в Міністерстві оборони та Збройних Силах України запроваджено ще сім стандартів Альянсу.

Як повідомлялося, у Міноборони заявили, що Україна за стандартами НАТО вже перевищила показники деяких країн Альянсу. 

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті