У Сваляві на Закарпатті стартувала нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини

У Старобільському гуманітарному хабі в місті Свалява на Закарпатті почалась нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини 4 лютого. Про це повідомила голова ГО "Центр спільного розвитку "Дієва громада" Оксана Очкурова на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні почалась видача 100 гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб із Луганської області, які є на обліку нашого хабу у м. Свалява", – написала Очкурова.

 

Уточнюється, що сьомий місяць поспіль Старобільський гуманітарний хаб підтримує переселенців із Луганщини. За цей час деякі сім’ї змогли адаптуватися – ці люди працюють дистанційно або влаштувалися на нову роботу, таких родин із опитаних "Дієвою громадою" близько 20%.

"Але високі ціни на орендну плату змушують людей шукати додаткової допомоги", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що трохи менше 40% відносяться до вразливих категорій (пенсіонери, вагітні, мами з дітьми до 3 років, люди з інвалідністю тощо)

Майже 37% переселенців опитаних перебувають у пошуках роботи.

"Таким людям ми намагаємось допомогти інформаційно, щодо наявних курсів та тренінгів, вакансій та грантів", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 4 лютого в хабі видали 25 гуманітарних наборів від Благодійного фонду "Восток SOS". Ці набори включають продукти харчування та гігієнічні товари на суму 1535 грн кожен. Видача продовжиться 6 та 7 лютого за заздалегідь складеними списками.

Раніше повідомлялось, що в хабах Попасної в січні отримали допомогу близько 3500 переселенців з Луганщини, понад 11 тисяч – поштою.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті