У Стельмахівці на Луганщині залишилася лише 1 людина з довоєнних 500 жителів

У Стельмахівці Луганської області залишився лише один мешканець із довоєнного населення в 500 осіб. Про це 18 травня в Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"У Стельмахівці залишається тільки один мешканець - вмовляємо його евакуюватися, іншим п'ятьом допомогли виїхати протягом останніх трьох днів... У селі, де до війни мешкало понад 500 осіб, залишився тільки один чоловік, який поки що відмовляється виїжджати", - повідомили в ОВА.

В адміністрації зазначили, що протягом останніх тижнів ніхто не хотів виїжджати зі Стельмахівки, попри щоденні обстріли і те, що люди жили в підвалах. Минулої доби росіяни знову обстріляли це село, а також намагалися атакувати околиці сусіднього Новоселівського, з якого останні мешканці виїхали кілька місяців тому.

"Однак, на початку тижня нам вдалося вмовити евакуюватися чоловіка, а вчора - ще чотирьох місцевих мешканців, серед яких одна людина з інвалідністю. Вони вже в безпеці - розселенням і забезпеченням усім необхідним опікується Коломийська військова адміністрація", - йдеться в повідомленні.

Зовсім небагато людей залишається в інших звільнених населених пунктах Коломийської громади - їх також переконують евакуюватися.

Нагадаємо, раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор розповів, як окупанти готуються до контрнаступу України.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті