У Селидівській лікарні, в яку влучили дві російські ракети, відновили прийом пацієнтів

Селидівська центральна лікарня відновила роботу після влучання у будівлю двох російських ракет С-300 наприкінці листопада. Про це повідомив директор медзакладу Ігор Кияшко в коментарі "Суспільному".

Після атаки 29 листопада з закладу евакуювали усіх пацієнтів, які лікувались стаціонарно, до лікарень Мирнограда та Покровська. 

"Повністю вціліле обладнання перенесли до головного корпусу з поліклініки, інфекційного відділення, які зруйновано ворожим обстрілом. Облаштували в пристосованих приміщеннях робочі місця фахівців поліклініки і вже повернулись до штатного режиму прийому хворих поліклінічного відділення", - розповів Кияшко.

За словами директора лікарні, зараз тут знову почали приймати людей на стаціонарне лікування.

"Всі відділення працюють, так, як і працювали, за виключенням інфекційного відділення. Зараз для інфекційного відділення не вистачає території, тому що ми у прискореному режимі робимо поточні ремонтні роботи, щоб створити умови в нових палатах для інфекційних хворих", -  сказав він.

Разом з тим у медзакладі триває інвентаризація обладнання – з’ясовують, що знищив удар ракети повністю, а що можна відремонтувати. Збитки від обстрілу РФ наразі невідомі. Проте встановлено, що знищено десятки одиниць техніки, зокрема, рентген та УЗД-апарати.

Нині керівництво лікарні шукає бюджетні кошти та благодійників, які б допомогли купити нове обладнання.

Як повідомлялося, після влучання російських С-300 по лікарні в Селидовому семеро людей отримали поранення.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті