У росії жінку-військовослужбовця засудили на 6 років колонії за неявку на службу під час вагітності
У росії жінку-військовослужбовця Мадіну Кабалоєву з Кабардино-Балкарії засудили на 6 років колонії за неявку на службу під час вагітності. Про це повідомляє "Бі-бі-сі" з посиланням на газету "Коммерсант".
Жінці за пред'явленими звинуваченнями загрожувало від семи до десяти років. Хоча єфрейтор Кабалоєва зверталася в медичну роту своєї військової частини, де отримала рекомендацію про тимчасове звільнення від служби через вагітність. У неї вже є дитина 2018 року народження.
Проте сам факт неявки до керівництва військової частини спричинив кримінальне переслідування Кабалоєвої. У суді першої інстанції жінка не заперечувала неявку до командування, але при цьому обґрунтовувала свої дії наявністю медичної довідки.
Суд погодився з обвинуваченням і засудив єфрейторку Кабалоєву до шести років колонії. Оскільки підсудна має неповнолітню дитину, виконання нею покарання було відкладено до 2032 року, поки її дитині не виповниться 14 років.
Адвокат Кабалоєвої вирішив оскаржити вердикт у Південному окружному військовому суді. Однак суд другої інстанції відхилив скаргу, вирішивши, що гарнізонний суд "належною мірою врахував" наявність на утриманні військовослужбовця малолітньої дитини та її вагітність, призначивши "покарання в розмірі, близькому до мінімального".
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум
