У росії школи отримали підручники з історії з розділом про окупацію територій України

У росії учні 11-х класів отримали нові підручники вітчизняної історії, в які з потрібними владі інтерпретаціями включено інформацію про "сво" і "нові регіони". Про це 18 вересня повідомило міністерство освіти РФ.

Зазначається, що підручники, які в кількості понад 755 тисяч примірників доправили в усі регіони країни, містять, зокрема, інформацію про історію "нових регіонів" росії - квазіутворень "ДНР"/"ЛНР", окупованих частин Запорізької та Херсонської областей, а також - "спеціальну військову операцію".

"Це перший єдиний підручник для всієї країни, - цитується міністр освіти Сергій Кравцов. - До кінця 2025 року ми підготуємо єдині підручники з усіх предметів, адже їхнє використання дає нам змогу зміцнити єдиний освітній простір".

Автори нового підручника, який охоплює історичний період з 1945 року до наших днів, - помічник глави РФ Володимир Мединський і ректор Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ) Анатолій Торкунов.

Як повідомлялося, українські експерти досліджували 23 російські підручники, за якими навчають дітей на окупованих українських територіях, і виділили щонайменше 20 наративів, які впливають на втрату зв'язку українських дітей в окупації з Україною.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті