У росії путін підписав закон про підвищення граничного віку для перебування військових у запасі

Російський диктатор путін підписав поправки до закону РФ "Про військовий обов'язок і військову службу", що підвищують на п'ять років граничний вік перебування в запасі деяких громадян, які мають військові звання, - пишуть росЗМІ 24 липня.

Так, за даними "Медузи", поправки встановлюють нову межу граничного віку для солдатів, матросів, сержантів, старшин, прапорщиків і мічманів. Вік таких військовозобов'язаних, які належать до першого розряду, підвищується з 35 до 40 років, до другого розряду - з 45 до 50 років, до третього розряду - з 50 до 55 років.

Для громадян запасу, які мають звання старших офіцерів, граничний вік становитиме 65 років (зараз найчастіше - 60 років), для молодших офіцерів - 60 років (замість 55 років), а для тих, хто має інші звання, - 55 років (замість 45 років). Граничний вік для вищих офіцерів залишається тим самим - 70 років.

Поправки передбачають, що з 1 січня 2024 року до 1 січня 2028 року буде перехідний період, під час якого громадян поетапно переводитимуть у відставку. Громадяни, яким виповниться 50 років у 2024 році, перебуватимуть у запасі до 51 року. Ті, кому 50 буде у 2025 році, будуть у запасі до 52 років, і так далі.

Відповідно до зміни в законі збройні сили РФ також зможуть укладати контракти з іноземцями віком до 52 років.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті