У Росії профінансували внесення до реєстру даних тільки про 300 тис. об'єктів нерухомості на окупованих територіях

У Росії для інвентаризації нерухомості в окупованих регіонах та її внесення до держреєстру виділили фінансування на більш ніж 300 тис. об'єктів нерухомості. Усього ж окупанти мають намір опрацювати дані про понад 5,5 млн таких об'єктів, - пишуть 4 листопада місцеві пропагандисти, цитуючи пресслужбу Росреєстру.

«Для активізації наповнення ЄДРН (Єдиного державного реєстру нерухомості) відомостями про об'єкти нерухомості ... розроблено міжвідомчу дорожню карту на 2024-2026 роки, у межах якої буде проведено роботи з інвентаризації об'єктів нерухомості з метою подальшого внесення до ЄДРН відомостей про них (більше ніж 5,5 млн об'єктів), включно з відомостями про виявлених правовласників, про землі загального користування, про вільні землі з метою залучення їх до обігу», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що внесення відомостей до реєстру потрібне для оформлення прав на нерухомість та їх захисту для всіх категорій правовласників.

«У вересні федеральний кабмін спрямував фінансування на внесення до реєстру даних про більш ніж 300 тис. об'єктів нерухомості, розташованих в історичних регіонах. У ЄДРН міститься інформація про власника нерухомості, наявність обмежень прав або обтяження об'єкта та його характеристика. Виписка з реєстру потрібна під час угод із нерухомістю, відкриття спадщини, оформлення заповіту», - пишуть пропагандисти.

Як повідомлялося, ватажок «ДНР» Денис Пушилін продовжив на два роки право переоформляти нерухомість за російськими законами з українськими документами.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті