У росіян залишилось близько 900 високоточних далекобійних ракет — Ігнат

За офіційними даними Головного управління розвідки України, у hосії залишилось близько 900 високоточних далекобійних ракет. Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

За його словами, зараз важко сказати, скільки окупанти готові витрачати далекобійних ракет для обстрілів.

"За останніми даними це була, як і в попередній період, така сама цифра це 900 далекобійних ракет. На тому ж рівні залишилася позначка тому що ворог протягом трьох комбінованих великих атак, з 29 грудня по 8 січня, застосував велику кількість ракет. Я нагадаю, що 29 грудня 128 засобів повітряного нападу — це і дрони, і ракети. І вже понад близько ста (ракет, ред.) застосував 2 січня", — зауважив Ігнат.

Також речник підкреслив, що попри те, що РФ виготовляє ракети, вони й витрачають повітряні засоби під час атак. Через це кількість ракет залишається на рівні 900 одиниць.

Мова йде про різні типи ракет, як С-300, обстрілюють Харківщину, так і протикорабельні ракети, які розташовані у тимчасово окупованому Криму.

Нагадаємо, РФ станом на ранок 28 січня тримає в Чорному морі 2 підводні човни із залпом до 8 "Калібрів" і підтримує рівень ракетної небезпеки на позначці "дуже високий".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті