У росіян залишилось близько 900 високоточних далекобійних ракет — Ігнат

За офіційними даними Головного управління розвідки України, у hосії залишилось близько 900 високоточних далекобійних ракет. Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

За його словами, зараз важко сказати, скільки окупанти готові витрачати далекобійних ракет для обстрілів.

"За останніми даними це була, як і в попередній період, така сама цифра це 900 далекобійних ракет. На тому ж рівні залишилася позначка тому що ворог протягом трьох комбінованих великих атак, з 29 грудня по 8 січня, застосував велику кількість ракет. Я нагадаю, що 29 грудня 128 засобів повітряного нападу — це і дрони, і ракети. І вже понад близько ста (ракет, ред.) застосував 2 січня", — зауважив Ігнат.

Також речник підкреслив, що попри те, що РФ виготовляє ракети, вони й витрачають повітряні засоби під час атак. Через це кількість ракет залишається на рівні 900 одиниць.

Мова йде про різні типи ракет, як С-300, обстрілюють Харківщину, так і протикорабельні ракети, які розташовані у тимчасово окупованому Криму.

Нагадаємо, РФ станом на ранок 28 січня тримає в Чорному морі 2 підводні човни із залпом до 8 "Калібрів" і підтримує рівень ракетної небезпеки на позначці "дуже високий".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті