У РФ заявили про атаку 42 БпЛА на п’ять областей

У міноборони РФ заявили, що російська ППО вночі 22 грудня нібито збила 42 безпілотники над п’ятьма областями. Про це МО РФ повідомило у Телеграм.

"Протягом минулої ночі черговими засобами ППО знищено 42 українських безпілотних літальних апарати", - йдеться у повідомленні. 

У російському міноборони  зазначили, що 20 БпЛА нібито було знищено над територією Орловської області, по вісім БПЛА – над територіями Ростовської та Брянської областей, п'ять – над Курською областю та один – над територією Краснодарського краю.

Як повідомлялося, нафтобаза «Сталевий Кінь» в Орловській області РФ знову зазнала атаки дронів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті