У РФ створили свій аналог "Кримської платформи" - ЦНС

У Москві занепокоєні дипломатичними успіхами України стосовно деокупації Криму і створили фейковий конгрес на противагу "Кримській платформі". Про це повідомляє Центр національного спротиву.

В рамках Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ), який цьогоріч кремль провів 23-24 жовтня у москві було проведено конгрес "Міжнародного клубу друзів Криму" та Кримської африканської ділової ради.

До участі в заході кремлю вдалось залучити представників з понад 40 країн світу та загальною чисельністю делегатів близько 150 осіб.

"Основна мета заходу це запевнити представників з країн Африки та Латинської Америки в тому, що росія може забезпечити їхні потреби у зернових, а також у тому, що вони можуть вкладати інвестиції у проєкти на території рф. В рамках цих дискусій росія розробляє механізми протидії міжнародним економічним санкціям аби вберегти свої економічні взаємини з ринками, які залежні від постачання збіжжя", - зазначає ЦНС.

На майданчиках форуму "російські ділки активно нав’язували співпрацю з підприємствами на ТОТ для країн Африки".

"Кремль обманом намагається залучити дані країни до легітимізації захоплених територій як складових російської федерації, проте їй не вдасться ані закріпитись на українських землях, ані забезпечити дані країни так необхідними їм продуктами", - повідомляє Центр національного спротиву.

Як повідомлялося раніше, у другому парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, який відбувся 24 жовтня у Чеській Республіці, взяли участь майже 70 парламентських делегацій з усього світу.

Статті

Донбас
17.11.2024
17:19

Якщо перемога в «СВО» буде не такою, як мріялося, треба зробити вигляд, що так і планувалося. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в публікаціях окупованого Донбасу виразно відчувався смуток і розчарування з приводу того, що «маленька переможна війна» Путіна не вийшла. У зневіру впав навіть Телеграм-канал терористичного батальйону «Восток». Філософські роздуми...
Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Всі статті