У РФ натякнули, що гаряча фаза війни в Україні може скоро закінчитися, але йти з окупованих територій не будуть

Прихід до влади представників Республіканської партії в США призвів до появи шансів на те, що гаряча фаза війни в Україні незабаром може закінчитися. Про це заявив постійний представник РФ при ООН Василь Небензя 17 лютого.

"Всі ми бачимо, які процеси відбуваються сьогодні у світі після приходу до влади республіканської адміністрації в США. Як ми і закликали протягом багатьох останніх місяців, у гру нарешті активно включилася дипломатія. З'явилися шанси на те, що гаряча фаза української кризи може незабаром закінчитися", - сказав він.

За його словами, "припинення вогню та заморозка українського конфлікту по лінії зіткнення самі по собі не є гарантіями його врегулювання".

"Це найважливіший урок "Мінська", і його мають засвоїти ті, хто працюватиме сьогодні над новими контурами можливих домовленостей. Тим більше, що європейські політичні карлики не приховують, що у разі припинення вогню вони мають намір зайнятися переозброєнням України та готувати її до відновлення війни", - заявив Небензя.

Він також запевняє, що "Київ безповоротно втратив "ДНР", "ЛНР", Херсонську та Запорізьку області". Правда, він чомусь не згадав, що РФ на 100% не контролює жоден з цих регіонів.

Крім того, за словами Небензі, "майбутня Україна має бути нейтральною і демілітаризованою державою, яка не входить до жодних альянсів і блоків", а реалізацією нових домовленостей "має займатися та влада в Києві, яка з'явиться за підсумками демократичних виборів".

Як повідомлялося раніше, Лавров у жорсткій формі відкинув можливість територіальних поступок Україні під час переговорів.

Статті

Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Донбас
16.02.2025
18:14

"Генерали гуманітарних військ" запропонували вважати "безкорисливу" Росію "Матір'ю народів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним спікером на інформаційному полі окупованого Донбасу був такий собі Юрій Мезінов. Людина, про яку на непідконтрольних територіях мало хто знав, але, мабуть, через дефіцит більш-менш притомних ньюсмейкерів головне ЗМІ «ДНР»...
Всі статті