У Раді Федерації, як і в усьому російському суспільстві, панує якийсь жахливий страх - сенатор Нарусова

У верхній палаті парламенту РФ, як і в усьому суспільстві, панує атмосфера жахливого страху. Про це розповіла сенатор Ради Федерації Людмила Нарусова в інтерв'ю виданню "Форбс"

"Те, що я бачу в нашому парламенті - якийсь сковуючий, жахливий страх. Люди бояться висловити свою думку, свою підтримку навіть тому, хто може про це відкрито говорити і говорить. І це стосується всього суспільства загалом", - визнала вона.

Нарусова - єдиний політик, який останнім часом не голосує за закони, пов'язані з агресією Росії проти України. Її позиція, запевняє вона, знаходить підтримку, але виключно в прихованій формі - щоб ніхто не здогадався. 

"Після мого виступу "проти" я входжу в ліфт. Усі заходять, ліфт набитий, ми щільно один біля одного стоїмо, як солдатики. І одна людина, яка найближче до мене, знаходить десь унизу мою руку і міцно її тихенько потискає, щоб ніхто не бачив. Тобто він ніби показав, що він згоден, і потискає мені руку, так, знаєте, по-чоловічому... Але, а чого ж ти (у залі засідань - "ОстроВ") мовчав?", - іронізує вона над "мужнім" вчинком свого колеги.

"Це як ефект Йосипа Пригожина. Здавалося б, ті люди, які виступають у Лужниках на всіх чергових державних заходах на підтримку, насправді думають інакше, і ми тепер це все побачили й почули", але відкрито висловитися їм заважає страх, - резюмувала Людмила Нарусова.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті